REFERENCE A HODNOCENÍ

Uzasna terapia

14.12.2016 Barbora Salapatas
Uzasna terapia, uzasny liecitel...
Uz dlhe roky som pocitovala velky smutok a strach. A nevedela som si vysvetlit od kadial tieto pocity pramenia. Zo zaciatku som na ne nemala ziaden dovod, jedine co ma napadalo bolo, ze jednoducho "nie su moje". Vyskusala som som vela roznych podobnych terapii s minimalnym vysledkom. Nastala docasna ulava, ale ako sa zivot vyvijal a nastali rozne negativne situacie, tieto pocity znova vyplavali na povrch a zosilnievali, az sa stavali paralyzujucimi.
Na odporucanie mojej maminky som sa rozhodla, ze vyskusam chanelling. A mozem kazdemu odporucat. Potrebovala som par sedeni, ale hned po prvom nastala ulava. Jednoduchym sposobom sa nam podarilo preprogramovat negativne programi, ale co bolo pre mna prekvapujuce, ake je jednoduche naviazat sa na ine osoby a porozumiet, preco konali a spravali sa prave takym sposobom, aky si vybrali. A prave ich porozumenim nastal u mna klud a namiesto smutku a strachu nastupila laska. Zmenil sa moj pristup a tym sa zacalo hned vsetko menit k lepsiemu.
Pan Prochazka, ste uzasny terapeut a neda sa slovami opisat, ako som Vam vdacna za Vas laskavy pristup a porozumenie. V oblasti Runy Vam prajem vela uspechov a spokojnych klientov. Obrovska vdaka Barbora

Přidat nový příspěvek